Oyunlar

Steam Yaz İndirimleri

Steam-Summer-Sale-16

İndirimler yakın, cüzdanları hazırlayın!

Oyuncuların her yıl gelmesini dört gözle beklediği Steam Yaz İndirimleri, bu yıl 23 Haziran tarihinde başlayacak ve 4 Temmuz tarihinde sona erecek. 

Bilindiği üzere Steam, indirim dönemlerinde günlük ve flaş indirim fırsatları sunardı. Günlük indirimlerde belirli oyunlar 48 saatliğine, flaş indirimlerde de 8 ya da 12 saatliğine normal indirim oranlarından daha yüksek bir indirim oranları ile satışa sunulurlardı. Bu sayede Steam, oyuncuların sürekli olarak siteyi takipte kalmasını sağlardı. Fakat 2015 Kış İndirimleri'nde bu uygulamasından vazgeçen Steam, tüm oyunları indirim etkinliğinin ilk gününden indirime sokmuş ve birkaç istisna haricinde oyunların indirim oranlarında değişikliğe gitmemişti. Bu indirim döneminde de Steam bu uygulamayı devam ettirecek gibi görünüyor. Ayrıca bu sene de, keşif kuyruğunu keşfedenlere özel kartlar verilerek rozet işleme imkanının sağlanması da devam ettirilecek bir diğer uygulama arasında yer almakta. 

Uzun lafın kısası, cüzdanları hazırlamakta fayda var, kütüphanemizi gerekli/gereksiz oyunlarla dolduracağımız günler pek yakında.

 

 

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Safa Şengezer

Teknoloji aşığı, oyun delisi yeni nesil bir mühendis.

Yorum Yap

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com