Oyunlar

Limbo Belirli Süreliğine Steam’de Ücretsiz

maxresdefault
Platform oyun türünde efsaneler arasında yer alan Limbo belirli bir süreliğine Steam'de bedava.

 

İndie yapımlar arasında en üst sıralarda bulunan, platform türünde çığır açan ve kendinden sonraki oyunlara ilham kaynağı olan Limbo, 22 Haziran 2016 Saat 20:00'ye (TSİ) kadar Steam'de kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak.

Kızkardeşinin başına neler geldiğini öğrenmek için bir erkek kardeşin Limbo'nun içine girmesini konu alan  Limbo, satışa çıktığı 2010 yılında çeşitli mecralar tarafından başta "En iyi bulmaca oyunu", "En iyi bağımsız oyun", "En iyi korku oyunu" ödülleri olmak üzere doksanın üzerinde ödül toplayararak bağımsız oyun sektöründe efsaneler arasına girdi. Siyah beyaz teması ile sizleri büyüleyecek, beklenmedik anlardaki aksiyon sahneleri ile yerinizden zıplamanıza neden olacak ve kimi zaman da zorlu bulmacaları ile sinir krizi geçirmenize neden olacak Limbo'yu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 Limbo oyununun yapımcısı PlayDead firmasının yeni oyunu olan ve 7 Temmuz'da PC'lere çıkacak olan Inside oyununun şerefine ücretsiz olarak sunulan Limbo'nun kütüphanenizde bulunması istiyorsanız; buradan Steam sayfasına gidebilirsiniz. Ayrıca oyunun tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Safa Şengezer

Teknoloji aşığı, oyun delisi yeni nesil bir mühendis.

Yorum Yap

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com