Teknoloji

Fujifilm SHARE SP-2 : 10 Saniyede Fotoğraflarınızı Basın

ddd
Resimlerinizin sadece sanal ortamda bulunmasını istemiyor, bir kopyasının da hemen elinizde olmasını mı istiyorsunuz? O zaman Fujifilm Instax SHARE SP-2 tam size göre.

 

Akıllı telefonların gelişmesiyle beraber hayatımızdaki her şey kısa bir andan ibaret olmaya başladı. Durmaksızın akıp giden zamandan bir an yakalamak da buna dahil; akıllı telefonunla hemen bir fotoğraf çek, sosyal paylaşım platformlarından birine yükle ve hoop, tamamdır. Fakat herkesin akıllı telefonu veya Facebook, Instagram gibi hesapları olmayabilir. Bu gibi bir durumda, çektiğin fotoğrafı onlarla paylaşmak veya resmin fiziksel bir kopyasını saklamak mı istedin? Tam bu esnada Fujifilm Instax SHARE SP-2 imdadına hızır gibi yetişiyor. 

Fujifilm, yeni nesil küçük yazıcılarını ilk olarak CES 2014'te tanıttıktan sonra, geçtiğimiz günlerde ailenin en yeni üyesi olan SHARE SP-2'yi tanıttı. 10 saniyede fotoğraf çıktısı aldığı vurgulanan SHARE SP-2'den fotoğrafları alabilmek için yapmanız gereken tek şey, akıllı telefon veya tabletten istediğiniz fotoğrafı Fujfilm'in uygulamasına yüklemek. Uygulamaya fotoğrafı yüklemenizle beraber Wi-Fi üzerinden cihazınıza bağlanan SHARE SP-2 ile beraber herhangi bir kablo bağlantısına gerek duymaksızın istediğiniz yerde fotoğrafın fiziksel kopyasını elde edebileceksiniz. 

02

Hızlı basım imkanının yanında, birçok kişiselleştirme yetenekleriyle beraber geliyor SHARE SP-2. Facebook ve Instagram gibi servislerden kolayca fotoğraf çıktısı alabilmesinin yanında, istenildiği takdirde fotoğraflara gelen beğeni sayısını ve fotoğrafın nerede çekildiğine dair bilgileri de fotoğrafla beraber verebiliyor. Bunların yanı sıra, SHARE SP-2; çıktısı alınacak fotoğrafın parlaklık, kontrast, doygunluk gibi ayarların düzenlenmesini de sağlıyor. Uygulaması sayesinde çeşitli filtrelerin de uygulanabildiği fotoğraflar, kolaj halinde de çıktı olarak alınabilmekte.

Temmuz ayının ortalarında satışa sunulacak olan Fujifilm Instax SHARE SP-2, 200 $'lık bir satış etiketine sahip olacak. 20 adeti 19,95$'a satılacak olan 2,1 inç veya 1,8 inçlik özel Instax Mini filmleri kullanacak olan SHARE SP-2'nin Türkiye'de ne zaman satışa çıkacağı ve satış fiyatının ne olacağına dair hakkında herhangi bir detay bulunmuyor. Ürünün detaylı videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Safa Şengezer

Teknoloji aşığı, oyun delisi yeni nesil bir mühendis.

Yorum Yap

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com